bed circle deal + + + facebook folder gogle_plus login mail mail_small map phone telephone right table treaty + + twitter call-answer envelope_money + + + +

Odpowiedzi na często zadawane pytania

KTO ZATRUDNIA PRACOWNIKÓW?

Pracownicy zatrudnieni są przez Work Holding Sp. z.o.o w związku z czym wszystkie obowiązki związane z zatrudnieniem leżą po stronie Work Holding Sp. z.o.o

CZY PRACOWNICY SĄ ZATRUDNIENI LEGALNIE?

Tak, wszyscy pracownicy są zatrudnieni przez nas legalnie, zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem dot. zatrudnienia obcokrajowców. Wszelkie sprawy związane z pobytem w Polsce również leżą po naszej stronie.

GDZIE MIESZKAJĄ PRACOWNICY Z UKRAINY?

Naszych pracowników traktujemy tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Mieszkania i domy, w których kwaterujemy naszych pracowników są czyste i zadbane. Robimy wszystko, aby były zlokalizowane jak najbliżej miejsca pracy.

CO, JEŚLI MIESZKANIE JEST ODDALONE KILKA KM OD MIEJSCA PRACY?

Jeśli nie uda nam się znaleźć mieszkania w pobliżu miejsca pracy, wtedy użyczamy jedno z naszych aut pracownikom żeby mogli swobodnie dojeżdżać do pracy.

JAKĄ MAM GWARANCJĘ, ŻE PRACOWNIK NIE ZREZYGNUJE MI Z PRACY?

Osoby, które przyjeżdżają z Ukrainy do pracy są bardzo zmotywowane, nie chcą tracić czasu na „przebieranie w ofertach”. Przyjeżdżają tutaj w jednym celu, zarobić na życie. Poza tym wiza, którą posiadają nie jest bezterminowa. Każdy dzień pracy jest dla nich bardzo cenny.

CZY WSPÓŁPRACA Z PAŃSTWA AGENCJĄ BĘDZIE DLA NAS KORZYSTNA?

Współpraca z nami jest korzystna dla wszystkich –firmy otrzymują jakościową siłę roboczą, a pracownicy – możliwość pracy, rozwoju, mieszkania w komfortowych warunkach i godziwe zarobki.

Loading...